Firma EuroStyl+ oświadcza, że Pan Tomasz Bartosiewicz reprezentujący Firmę ITB VEGA wykonał na nasze zlecenie nową stronę internetową eurostylplus.pl. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i ciekawe pomysły. Najważniejszym aspektem jest fakt, że strona została tak zaprojektowana aby samoczynnie osiągać dobre wyniki wyszukiwania w przeglądarce Google.pl Rekomendujemy Firmę ITB VEGA jako solidną, terminową i kompetentną do realizacji podobnych zadań.

» Tomasz Dembek, Bydgoszcz – EuroStyl+

23 maja 2016, Tomasz Bartosiewicz

Współpraca z ITB Vega spełnia wszystkie nasze oczekiwania dotyczące prac związanych z nową stroną www. Witryna internetowa została wykonana w sposób wzorowy i na najwyższym poziomie. Pana Tomka cechuje profesjonalizm, cierpliwość, fachowość i duże zaangażowanie. Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy jest dodatkowym atutem. Serdecznie polecam.

» Artur Wołowski, Bydgoszcz – MD-proeco

14 marca 2016, Tomasz Bartosiewicz

Najlepszy web master jakiego znam, a mam za sobą pracę z kilkoma. Niezwykle cierpliwy, dokładny, wszystko potrafi wytłumaczyć. Nigdy nie spotkaliśmy się osobiście, wszystko załatwione przez telefon i mailowo, a myślałam, że tak się nie da! Maile od niego oprócz profesjonalizmu, pełne humoru. Reaguje bardzo szybko, chociaż starałam się nie zawracać głowy w weekendy. Jak do tej pory, rozwiązał każdy problem i strona działa świetnie. Serdecznie polecam, szczególnie osobom nie mającym pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi – pełne ZAOPIEKOWANIE!

» Joanna Czarny, Wrocław – Europejskie Centrum Terapii

16 stycznia 2016, Tomasz Bartosiewicz

Chciałbym serdecznie podziękować p. Tomaszowi, prowadzącemu firmę ITB Vega za profesjonalizm, cierpliwość oraz merytoryczne rady związane z utworzeniem strony internetowej mojej firmy. Jego kontakt ze zleceniodawcą, a także odgadywanie potrzeb i przekuwanie tych potrzeb w efekty pracy są doskonałe, wręcz wzorcowe. Stworzona przez niego strona internetowa jest estetyczna, a jednocześnie wygodna w przeglądaniu oraz dotrzymuje kroku aktualnym trendom.

» Jarosław Budzyński, Bydgoszcz – EGIDA Ubezpieczenia

7 stycznia 2016, Tomasz Bartosiewicz

We współczesnym świecie internetu jest mnóstwo firm oferujących tworzenie stron internetowych. Jak się okazało prawdziwych specjalistów w tej materii jest naprawdę niewielu. Firma ITB Vega to profesjonaliści, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Proces tworzenia strony przebiegł bardzo owocnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Efektem współpracy jest dopracowana pod każdym względem strona www. ITB Vega charakteryzuje rzetelność, kreatywność i ogromny profesjonalizm. Szczerze polecam!

» Agnieszka Świątkowska, Bydgoszcz – Studio Inspiracja

6 stycznia 2016, Tomasz Bartosiewicz

Szczerze polecam. Profesjonalne podejście, ciągły kontakt z klientem i umiejętność wsłuchania się w potrzeby to olbrzymie atuty firmy ITB Vega.

» Igor Burdziński, Bydgoszcz – Meduza

, Tomasz Bartosiewicz

Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi firmy ITB Vega. Nasza kilkuletnia współpraca w zakresie budowy trzech witryn i ich pozycjonowania przebiega w pełni harmonijnie. Pan Tomasz jest specjalistą potrafiącym zaproponować właściwe rozwiązania, jest cierpliwy i wyczerpująco objaśnia zawiłości edycji treści stron www. Sugestie co do zmian i modyfikacji układu witryn są wprowadzane na bieżąco. Doceniam wysoki poziom kompetencji idący w parze z pełnym zrozumieniem potrzeb i oczekiwań co do wyglądu oraz układu naszych stron. Całość współpracy oceniam bardzo pozytywnie.

» Mirosław Lisiak, Bydgoszcz – Makroserwis

, Tomasz Bartosiewicz

Strona internetowa stworzona przez Pana Tomasza pozwala nam na bieżące jej uaktualnianie i rozbudowywanie w/g naszych potrzeb. Odbywa się to w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla administratora. Strona wizualnie “cieszy oko” i została tak zaprojektowana, że internautom chce się na niej pozostać dłużej. Pan Tomasz wykonał wszystkie zlecenia terminowo i cały czas jest w gotowości do pomocy, gdy mamy nowe pytanie. Ceny bardzo atrakcyjne. Wysoka kultura osobista, spokój (w dzisiejszych czasach deficytowy), dobra komunikacja, a także zdolności artystyczne to niewątpliwe atrybuty p. Tomasza. Dziękujemy.

» Wiesława Połulich, Bydgoszcz – Lecznica weterynaryjna Wyżyny

, Tomasz Bartosiewicz

Podsumowując współpracę z Panem Tomaszem – przebiegała wzorcowo. Słowny, punktualny, zawsze odpisuje i służy poradą – to wielkie atrybuty. Bardzo się cieszę z naszej współpracy i jestem wyjątkowo zadowolona z jej efektów.

» Ewa Pecyna, Bydgoszcz – PsiKOTel

, Tomasz Bartosiewicz

Firma ITB Vega na zlecenie Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego zaprojektowała i wykonała stronę naszej firmy. Usługę oceniam bardzo wysoko! Profesjonalne i indywidualne podejście do specyfiki branży w której działamy, pomoc w projektowaniu (sugestie i porady) ułatwiające nawigację po stronie www, bardzo dobry kontakt, terminowość wykonania usługi to tylko kilka wybranych najważniejszych atutów firmy ITB Vega. Polecam tę firmę do wykonania tego typu usług.

» Prezes Zarządu BZDZ – Paweł Duzdowski, Bydgoszcz – BZDZ

, Tomasz Bartosiewicz