Tworzenie stron Bydgoszcz – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: We współczesnym świecie internetu jest mnóstwo firm oferujących tworzenie stron internetowych. Jak się okazało prawdziwych specjalistów w tej materii jest naprawdę niewielu. Firma ITB Vega to profesjonaliści, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Proces tworzenia strony przebiegł bardzo owocnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Efektem współpracy jest dopracowana pod każdym względem strona www. ITB Vega charakteryzuje rzetelność, kreatywność i ogromny profesjonalizm. Szczerze polecam!
» Agnieszka Świątkowska, Bydgoszcz – Studio Inspiracja

4 stycznia 2016, Tomasz Bartosiewicz

Projektowanie stron Bydgoszcz – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Zanim trafiłem do ITB Vega, moją stronę, której prototyp był opracowany w Delphi, próbowało przez wiele miesięcy zrobić czterech innych projektantów – podających się za fachowców. Tymczasem ITB wykonała ją szybko i jakby z lekkością, bez angażowania pełnego potencjału swoich możliwości merytorycznych. To Firma rzeczywiście profesjonalna. Polecam ją szczególnie wydawcom książek elektronicznych; w konstrukcji mojej strony ITB zrobiła coś dużo lepszego i bardziej intuicyjnego niż jest powszechnie stosowane w tego typu publikacjach.
» Witold Bodaszewski, Politechnika Warszawska – SADSF Method

, Tomasz Bartosiewicz

Tworzenie stron Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Gorąco polecamy usługi firmy ITB Vega. Każdy, kto z nich skorzysta zauważy w krótkim czasie efekty w postaci znacznego wzrostu popularności swojej oferty wśród internautów, a co za tym idzie obrotów firmy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakości obsługi i wyjątkowych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych Pana Tomasza. Wszystko to sprawia, że działania związane z prowadzeniem i obsługą naszej witryny internetowej stały się dla nas proste i przyjemne oraz przynoszące wymierne efekty. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową kreatywną i wyjątkowo sympatyczną współpracę i mamy nadzieję na jej dalszą kontynuację.
» Joanna Mądrzak, Wrocław – Wydawnictwo Manawa

, Tomasz Bartosiewicz

Projektowanie stron Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Strona internetowa stworzona przez Pana Tomasza pozwala nam na bieżące jej uaktualnianie i rozbudowywanie w/g naszych potrzeb. Odbywa się to w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla administratora. Strona wizualnie “cieszy oko” i została tak zaprojektowana, że internautom chce się na niej pozostać dłużej. Pan Tomasz wykonał wszystkie zlecenia terminowo i cały czas jest w gotowości do pomocy, gdy mamy nowe pytanie. Ceny bardzo atrakcyjne. Wysoka kultura osobista, spokój (w dzisiejszych czasach deficytowy), dobra komunikacja, a także zdolności artystyczne to niewątpliwe atrybuty p. Tomasza. Dziękujemy.
» Wiesława Połulich, Bydgoszcz – Lecznica weterynaryjna Wyżyny

, Tomasz Bartosiewicz

Tworzenie stron w Bydgoszczy – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Podsumowując współpracę z Panem Tomaszem – przebiegała wzorcowo. Słowny, punktualny, zawsze odpisuje i służy poradą – to atrybuty p. Tomasza. Bardzo się cieszę z naszej współpracy i jestem wyjątkowo zadowolona z jej efektów.
» Ewa Pecyna, Bydgoszcz – PsiKOTel

, Tomasz Bartosiewicz

Projektowanie stron w Bydgoszczy – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Firma ITB Vega na zlecenie Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego zaprojektowała i wykonała stronę naszej firmy. Usługę oceniam bardzo wysoko! Profesjonalne i indywidualne podejście do specyfiki branży w której działamy, pomoc w projektowaniu (sugestie i porady) ułatwiające nawigację po stronie www, bardzo dobry kontakt, terminowość wykonania usługi to tylko kilka wybranych najważniejszych atutów firmy ITB Vega. Polecam tę firmę do wykonania tego typu usług.
» Prezes Zarządu BZDZ – Paweł Duzdowski, Bydgoszcz – BZDZ

, Tomasz Bartosiewicz

Tworzenie stron w Bydgoszczy – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Firma ITB Vega jest wykonawcą naszego sklepu żeglarskiego Yachtaman osprzetzeglarski.pl. Współpraca na każdym etapie realizacji zlecenia, przebiegała wzorowo. Pan Tomasz ma bardzo fachowe podejście do klienta, daje cenne uwagi, służy radą i widać, że autentycznie zależy mu na sukcesie tworzonego serwisu. Stawiane przed nim, niekiedy trudne, wymagania dotyczące zlecenia rozwiązywał bez większych problemów, a niekiedy wręcz od ręki. Najważniejszym atutem Pana Tomasza jest terminowość i bardzo dobry, stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Z czystym sumieniem polecamy firmę ITB Vega.
» Właściciel Sklepu żeglarskiego Yachtaman, Bydgoszcz – Yachtaman

, Tomasz Bartosiewicz

Projektowanie stron w Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć profesjonalistę, który nie tylko wykona powierzone mu zadanie, ale również doradzi i wskaże odpowiedniejsze rozwiązanie. Takim profesjonalistą jest bez wątpienia p. Tomasz. Nie dość, że obsługa szybka i sprawna – to jeszcze otrzymuje się kompleksowe doradztwo w dziedzinie serwerów, stron i nie tylko. Dla osób, które nie znają się na rozwiązaniach informatycznych to wyjątkowo cenne wskazówki. Dziękuję za współpracę!
» Anna Bitner, Wrocław – AB Broker

, Tomasz Bartosiewicz

Tworzenie stron Bydgoszcz – tak podsumujemy nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Współpraca z Panem Tomaszem mocno mnie zaskoczyła. Pozytywnie oczywiście. Przekonałem się, co znaczy zlecenie prac profesjonalnej firmie. Wykonanie witryny internetowej od strony technicznej stoi na najwyższym poziomie. Jest ona dostosowana do wszystkich mobilnych urządzeń. Skalowanie, prawidłowe wyświetlanie, lekkość. Jednak to, co najbardziej urzeka to podejście Pana Tomasza do drugiego człowieka. Polecam przekonać się osobiście.
» Piotr Mackiewicz, Warszawa – PS Pracownie Szkolne

, Tomasz Bartosiewicz

Projektowanie stron Bydgoszcz – tak podsumujemy nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Współpraca z ITB Vega przy projektowaniu strony internetowej mojej działalności gospodarczej przebiegała wzorowo. Wykonawcę cechuje pełen profesjonalizm i fachowość, a jednocześnie zachowuje wysoką konkurencyjność cen usług. Ponadto pan Tomasz Bartosiewicz oprócz ogromnej wiedzy technicznej i informatycznej posiada też dodatkowe umiejętności artystyczne, co pozwoliło na zaprojektowanie strony internetowej adekwatnie do powagi i etyki mojej działalności. Należy też wspomieć, iż firma wyróżniła się szybkim czasem realizacji powierzonego zadania oraz poszanowaniem czasu klienta. W przyszłości zdecydowanie ponownie skorzystam z usług ITB VEGA.
» adw. Sławomir Konopiński – Bydgoszcz

, Tomasz Bartosiewicz