Firma

Firma jest i robi strony internetowe – to tak w wielkim skrócie. A poważniej, wszystko zaczęło się w 1999 roku. Wtedy Tomasz Bartosiewicz, czyli ten który pisze te słowa, stworzył swoje pierwsze strony. Oj tak, wpadłem wtedy po uszy, na studiach poznałem Internet i rozkochałem się w nim na dobre.

Ciekawostką jest, że w tamtych czasach, czyli przed 2000 rokiem, o Google słyszeli tylko wybrańcy. Google dopiero raczkowało, ale także i w nim zakochałem się od pierwszego wejrzenia 🙂
Czemu? Odpowiedź jest prosta – Google wprowadziło nową jakość, pozwalało precyzyjnie przeszukiwać Internet. Zanim nastała era Google znalezienie czegokolwiek w sieci było mocno utrudnione. A mocno w tym wypadku jest użyte wyjątkowo dyplomatycznie.
Nawiasem mówiąc, o Internecie w tamtych czasach większość ludzi w Polsce wiedziała. Wiedziała, to znaczy słyszała gdzieś to słowo albo może podobne jakieś, i to już koniec znajomości. Dla pewności dodam – to nie jest dowcip.

Kilka następnych lat upłynęło na wieczorowym tworzeniu stron, aby w 2005 roku zająć się tym na dobre. Wtedy to została założona firma ITB Vega, która od samego początku swoją działalność skupia na usługach związanych z siecią Internet.

Firma w dorobku posiada strony małe i duże. Zapraszam Cię do przejrzenia naszych prac oraz referencji, a jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą zapraszam do kontaktu, z przyjemnością porozmawiamy!

Aha! Te zdjęcia w „Po godzinach” to jak widać twór mało związany z Internetem. Lecz jest to kolejna pasja, którą gdzieś trzeba upłynniać i pokazywać. Nieskanalizowana pasja zżera człowieka! Ot i całe wyjaśnienie idei „Po godzinach” 🙂