Referencje

Oto opinie Klientów na temat moich usług:

Współpraca z Panem Tomaszem zawsze była i jest świetna, ogrom wiedzy i zaangażowanie czuć na każdym kroku. Rewelacyjnie zaprojektował naszą stronę, zawsze służy pomocą w każdej, nawet najbardziej niestandardowej sytuacji. Pan Tomasz jest specjalistą potrafiącym zaproponować nowe, ciekawe rozwiązania, poza tym jest bardzo cierpliwy i życzliwy.

» Hanna Dobies, Osielsko – MAR-POL


Firma ITB Vega na zlecenie Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego zaprojektowała i wykonała stronę naszej firmy. Usługę oceniam bardzo wysoko! Profesjonalne i indywidualne podejście do specyfiki branży w której działamy, pomoc w projektowaniu (sugestie i porady) ułatwiające nawigację po stronie www, bardzo dobry kontakt, terminowość wykonania usługi to tylko kilka wybranych najważniejszych atutów firmy ITB Vega. Polecam tę firmę do wykonania tego typu usług.

» Prezes Zarządu BZDZ – Paweł Duzdowski, Bydgoszcz – BZDZ


Firma ITB Vega jest wykonawcą naszego sklepu żeglarskiego Yachtaman oprzetzeglarski.pl. Współpraca na każdym etapie realizacji zlecenia, przebiegała wzorowo. Pan Tomasz ma bardzo fachowe podejście do klienta, daje cenne uwagi, służy radą i widać, że autentycznie zależy mu na sukcesie tworzonego serwisu. Stawiane przed nim, niekiedy trudne, wymagania dotyczące zlecenia rozwiązywał bez większych problemów, a niekiedy wręcz od ręki. Najważniejszym atutem Pana Tomasza jest terminowość i bardzo dobry, stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Z czystym sumieniem polecamy firmę ITB Vega.

» Właściciel Sklepu żeglarskiego Yachtaman, Bydgoszcz – Yachtaman


Najlepszy web master jakiego znam, a mam za sobą pracę z kilkoma. Niezwykle cierpliwy, dokładny, wszystko potrafi wytłumaczyć. Nigdy nie spotkaliśmy się osobiście, wszystko załatwione przez telefon i mailowo, a myślałam, że tak się nie da! Maile od niego oprócz profesjonalizmu, pełne humoru. Reaguje bardzo szybko, chociaż starałam się nie zawracać głowy w weekendy. Jak do tej pory, rozwiązał każdy problem i strona działa świetnie. Serdecznie polecam, szczególnie osobom nie mającym pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi – pełne ZAOPIEKOWANIE!

» Joanna Czarny, Wrocław – Europejskie Centrum Terapii


Jestem bardzo zadowolony z nowej strony internetowej. Współpraca z Panem Tomaszem przez cały czas układała się wzorowo. Stały kontakt telefoniczny i mailowy, trafne uwagi co do wyglądu i funkcjonowania strony internetowej, terminowość. W przyszłości mam zamiar dalej współpracować z Panem Tomkiem. Serdecznie polecam.

» Tomasz Maleszewski, psychiatra seksuolog, Wrocław


Jeśli szukasz wykonawcy strony internetowej to nie trafiłeś lepiej. Pan Tomasz przygotował stronę sklepu internetowego Świat drewna i wykonał świetną pracę. Niewątpliwym plusem jest wsłuchanie się w potrzebę klienta, branie pod uwagę najdrobniejszych sugestii. Zleciłem pracę, ale tworzyliśmy wspólnie. Było to dla mnie ważne, ponieważ zależało mi na pewnym i spójnym przekazie. Ogromnym dla mnie plusem był kontakt, wiedza programistyczna, bardzo czytelny przekaz informacji i wiedzy na temat obsługi strony sklepu. Dodam że współpraca nie zakończyła się na wykonaniu sklepu, ale trwa i cały czas mogę liczyć na ewentualną pomoc techniczną. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

» Rafał Małek, Niemcz – Świat Drewna


Firma ITB Vega jest profesjonalną firmą otwartą na potrzeby klienta. Współpraca z Panem Tomkiem to czysta przyjemność. Zawsze punktualny, cierpliwy bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i doradzi. Stworzona strona jest bardzo przejrzysta i czytelna. Polecam.

» Katarzyna Białek-Gawarkiewicz, Bydgoszcz – Dudimar


Szczerze polecam. Profesjonalne podejście, ciągły kontakt z klientem i umiejętność wsłuchania się w potrzeby to olbrzymie atuty firmy ITB Vega.

» Igor Burdziński, Bydgoszcz – Meduza


Firma EuroStyl+ oświadcza, że Pan Tomasz Bartosiewicz reprezentujący Firmę ITB VEGA wykonał na nasze zlecenie nową stronę internetową eurostylplus.pl. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo i ciekawe pomysły. Najważniejszym aspektem jest fakt, że strona została tak zaprojektowana aby samoczynnie osiągać dobre wyniki wyszukiwania w przeglądarce Google.pl Rekomendujemy Firmę ITB VEGA jako solidną, terminową i kompetentną do realizacji podobnych zadań.

» Tomasz Dembek, Bydgoszcz – EuroStyl+


Współpracę z firmą ITB VEGA nad projektem strony internetowej mojej szkoły językowej wspominam bardzo przyjemnie. Pan Tomasz nie tylko
bardzo sprawnie przelewał moją koncepcję na monitor komputera, ale również często dzielił się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i pomysłami. Myślę, że właśnie to wyczucie poparte sporym
doświadczeniem złożyły się na świetny, końcowy efekt tej współpracy. Pan Tomasz wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem moich potrzeb. Również po ukończeniu pracy nad projektowaniem strony, chętnie służy pomocą w każdym aspekcie działania strony www. Zdecydowanie polecam!

» Monika Kowalska-Wencel, Bydgoszcz – Mobilna Szkoła Językowa Monika’s


Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi firmy ITB Vega. Nasza kilkuletnia współpraca w zakresie budowy trzech witryn i ich pozycjonowania przebiega w pełni harmonijnie. Pan Tomasz jest specjalistą potrafiącym zaproponować właściwe rozwiązania, jest cierpliwy i wyczerpująco objaśnia zawiłości edycji treści stron www. Sugestie co do zmian i modyfikacji układu witryn są wprowadzane na bieżąco. Doceniam wysoki poziom kompetencji idący w parze z pełnym zrozumieniem potrzeb i oczekiwań co do wyglądu oraz układu naszych stron. Całość współpracy oceniam bardzo pozytywnie.

» Mirosław Lisiak, Bydgoszcz – Makroserwis


Współpraca z ITB Vega spełnia wszystkie nasze oczekiwania dotyczące prac związanych z nową stroną www. Witryna internetowa została wykonana w sposób wzorowy i na najwyższym poziomie. Pana Tomka cechuje profesjonalizm, cierpliwość, fachowość i duże zaangażowanie. Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy jest dodatkowym atutem. Serdecznie polecam.

» Artur Wołowski, Bydgoszcz – MD-proeco


ITB Vega spełnia wszelkie oczekwania dotyczące współpracy i zamówień – tak kontakt, jak i jakość wykonanej pracy i efekty są więcej, niż dobre. Strony internetowe są tworzone profesjonalnie, na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem wszelkich poprawek i modyfikacji, jakie pozwalają iść z duchem czasu. Polecam tę firmę.

» Józefina Jagodzińska, Warszawa – Unicornis Garden


Chciałbym serdecznie podziękować p. Tomaszowi, prowadzącemu firmę ITB Vega za profesjonalizm, cierpliwość oraz merytoryczne rady związane z utworzeniem strony internetowej mojej firmy. Jego kontakt ze zleceniodawcą, a także odgadywanie potrzeb i przekuwanie tych potrzeb w efekty pracy są doskonałe, wręcz wzorcowe. Stworzona przez niego strona internetowa jest estetyczna, a jednocześnie wygodna w przeglądaniu oraz dotrzymuje kroku aktualnym trendom.

» Jarosław Budzyński, Bydgoszcz – EGIDA Ubezpieczenia


Jestem klientką Tomasza od paru lat. Mieszkam za granicą od 40 lat i znalazłam Tomasza przez stronę internetową. Miałam już moją stronę i w zasadzie myślałam że Tomasz nie zajmie się pracą nad czyimś projektem, a okazało się że chętnie poprowadził do przodu stronkę… Po 2 latach stwierdziłam, że moja strona jest już przestarzała i jak zasada mówi jeżeli nie idziesz do przodu to się cofasz – zadecydowałam aby zrealizować nową stronę bardziej aktywną, którą ja sama mogę aktualizować. Jestem w czołówce pod prawie każdym hasłem, odzew jest duży, jestem bardzo zadowolona z pracy Tomasza. Jest cierpliwy, miły i zawsze do dyspozycji, a przede wszystkim kompetentny, polecam wszystkim!

» Aleksandra Marzyńska, Rzym – Przewodnik po Rzymie


Jakiś czas temu panu Tomaszowi zleciłem wykonanie strony mojego kantoru. Prace przebiegły terminowo, a całość wygląda i funkcjonuje zgodnie z moimi oczekiwaniami. Następnie wróciłem do p. Tomasza ze zleceniem na kolejną stronę, a później na jeszcze jedną. Wszystkie strony internetowe zostały wykonane na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

» Janusz Markiewicz, Bydgoszcz – Kantor Zielone Arkady


Na podstawie wieloletniego doświadczenia B2B oraz naszej współpracy z ITB Vega polecam i oceniam wykonanie naszych stron internetowych na najwyższym poziomie. Nasza współpraca to kilka lat wspólnie prowadzonych projektów stron internetowych i pozycjonowania z różnych kategorii. Podkreślam szybkość, dokładność i doświadczenie związane z prowadzonymi pracami nad stronami internetowymi. Zrozumienie i wysoka wiedza na temat potrzeb klienta sprawia, że zleceniodawca uzyskuje jak najlepszy efekt końcowy.

» Jarosław Intek, Bydgoszcz


ITB Vega to firma do, której trafiłam z polecenia 🙂 i nic w tym dziwnego bo sama polecam ją dalej. Pan Tomasz jest dobrym „słuchaczem”, potrafi wykonać cudowną stronę nawet typową dla kobiet. ITB Vega to firma z duszą, która pomoże, doradzi, znajdzie rozwiązanie. Zwraca uwagę na detale i estetykę, a jest to szalenie ważne. Moja strona została wykonana tak jak sobie ją wyobrażałam, a osoby, które dzięki niej trafiły do mnie także zachwalają jej wygląd. Szczerze polecam Pana Tomasza.

» Marta Brzostowska, Bydgoszcz – Perfect Skin


Firma ITB Vega oferuje usługi na najwyższym poziomie. Ważnym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Pan Tomasz ma duże doświadczenie i chętnie służy radą. Współpraca to sama przyjemność, szczerze polecam!

» Żaneta Olszewska-Chruściel, Bydgoszcz – Manufaktura Słodyczy


Współpraca z ITB Vega przy projektowaniu strony internetowej mojej działalności gospodarczej przebiegała wzorowo. Wykonawcę cechuje pełen profesjonalizm i fachowość, a jednocześnie zachowuje wysoką konkurencyjność cen usług. Ponadto pan Tomasz Bartosiewicz oprócz ogromnej wiedzy technicznej i informatycznej posiada też dodatkowe umiejętności artystyczne, co pozwoliło na zaprojektowanie strony internetowej adekwatnie do powagi i etyki mojej działalności. Należy też wspomieć, iż firma wyróżniła się szybkim czasem realizacji powierzonego zadania oraz poszanowaniem czasu klienta. W przyszłości zdecydowanie ponownie skorzystam z usług ITB VEGA.

» adw. Sławomir Konopiński – Bydgoszcz


Firma ITB Vega jest reprezentowana przez niezwykle utalentowanego człowieka, o którym można mówić w samych superlatywach. Najważniejszymi zaletami jakimi się cechuje to: punktualność (u innych totalna abstrakcja), sumienność (u innych na wymarciu) oraz niespotykane już w świecie usługowym zaangażowanie. Gorąco polecam korzystanie w firmy ITB Vega, gdzie każdy namacalnie może doświadczyć miłej, profesjonalnej obsługi oraz doradztwa. W mojej firmie, dzięki Panu Tomkowi zwiększyły się obroty na poziomie 25%, a to dopiero początek!

» Mariusz Merchel, Bydgoszcz – Producent Mebli na wymiar


Współpraca z Panem Tomaszem mocno mnie zaskoczyła. Pozytywnie oczywiście. Przekonałem się, co znaczy zlecenie prac profesjonalnej firmie. Wykonanie witryny internetowej od strony technicznej stoi na najwyższym poziomie. Jest ona dostosowana do wszystkich mobilnych urządzeń. Skalowanie, prawidłowe wyświetlanie, lekkość. Jednak to, co najbardziej urzeka to podejście Pana Tomasza do drugiego człowieka. Polecam przekonać się osobiście.

» Piotr Mackiewicz, Warszawa – PS Pracownie Szkolne


W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć profesjonalistę, który nie tylko wykona powierzone mu zadanie, ale również doradzi i wskaże odpowiedniejsze rozwiązanie. Takim profesjonalistą jest bez wątpienia p. Tomasz. Nie dość, że obsługa szybka i sprawna – to jeszcze otrzymuje się kompleksowe doradztwo w dziedzinie serwerów, stron i nie tylko. Dla osób, które nie znają się na rozwiązaniach informatycznych to wyjątkowo cenne wskazówki. Dziękuję za współpracę!

» Anna Bitner, Wrocław – AB Broker


Podsumowując współpracę z Panem Tomaszem – przebiegała wzorcowo. Słowny, punktualny, zawsze odpisuje i służy poradą – to atrybuty p. Tomasza.
Bardzo się cieszę z naszej współpracy i jestem wyjątkowo zadowolona z jej efektów.

» Ewa Pecyna, Bydgoszcz – PsiKOTel


Strona internetowa stworzona przez Pana Tomasza pozwala nam na bieżące jej uaktualnianie i rozbudowywanie w/g naszych potrzeb. Odbywa się to w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla administratora. Strona wizualnie “cieszy oko” i została tak zaprojektowana, że internautom chce się na niej pozostać dłużej. Pan Tomasz wykonał wszystkie zlecenia terminowo i cały czas jest w gotowości do pomocy, gdy mamy nowe pytanie. Ceny bardzo atrakcyjne. Wysoka kultura osobista, spokój (w dzisiejszych czasach deficytowy), dobra komunikacja, a także zdolności artystyczne to niewątpliwe atrybuty p. Tomasza. Dziękujemy.

» Wiesława Połulich, Bydgoszcz – Lecznica weterynaryjna Wyżyny


Gorąco polecamy usługi firmy ITB Vega. Każdy, kto z nich skorzysta zauważy w krótkim czasie efekty w postaci znacznego wzrostu popularności swojej oferty wśród internautów, a co za tym idzie obrotów firmy. Zaproponowane uproszczenia systemu naszej witryny szkoleniowej i małej księgarni internetowej oraz wdrożenie w niej autorskiego oprogramowania i udoskonalonego logistycznie systemu rejestracji i płatności pozwoliły nam zaoszczędzić około 30% czasu, jaki wcześniej musieliśmy przeznaczać na obsługę klientów.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakości obsługi i wyjątkowych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych Pana Tomasza. Wszystko to sprawia, że działania związane z prowadzeniem i obsługą naszej witryny internetowej stały się dla nas proste i przyjemne oraz przynoszące wymierne efekty.
Serdecznie dziękujemy za dotychczasową kreatywną i wyjątkowo sympatyczną współpracę i mamy nadzieję na jej dalszą kontynuację.

» Joanna Mądrzak, Wrocław – Wydawnictwo Manawa


Zanim trafiłem do ITB Vega, moją stronę, której prototyp był opracowany w Delphi, próbowało przez wiele miesięcy zrobić czterech innych projektantów – podających się za fachowców. Tymczasem ITB wykonała ją szybko i jakby z lekkością, bez angażowania pełnego potencjału swoich możliwości merytorycznych. To Firma rzeczywiście profesjonalna. Polecam ją szczególnie wydawcom książek elektronicznych; w konstrukcji mojej strony ITB zrobiła coś dużo lepszego i bardziej intuicyjnego niż jest powszechnie stosowane w tego typu publikacjach.

» Witold Bodaszewski, Politechnika Warszawska – SADSF Method


We współczesnym świecie internetu jest mnóstwo firm oferujących tworzenie stron internetowych. Jak się okazało prawdziwych specjalistów w tej materii jest naprawdę niewielu. Firma ITB Vega to profesjonaliści, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Proces tworzenia strony przebiegł bardzo owocnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Efektem współpracy jest dopracowana pod każdym względem strona www. ITB Vega charakteryzuje rzetelność, kreatywność i ogromny profesjonalizm. Szczerze polecam!

» Agnieszka Świątkowska, Bydgoszcz – Studio Inspiracja


Pan Tomasz reprezentujący firmę ITB Vega jest osobą cierpliwą, dokładną, kreatywną i niewątpliwie z „zacięciem artystycznym”, Potrafi dobrze doradzić, który element projektu warto jeszcze dopracować, a który można porzucić chociażby po to żeby nie zatracić czytelności strony.
Wspólna praca z Panem Tomaszem jest nie tylko miła, ale przynosi przede wszystkim bardzo dobre efekty, których rezultatem jest produkt dopracowany dokładnie, aż do najdrobniejszych szczegółów. Szczerze wszystkim polecam Pana Tomasza. Rzetelność i zadowolenie klienta jest wizytówką tej firmy.

» Krzysztof Dymek, Sekretarz Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów, Warszawa – SPSF


Polecam ITB Vega jako partnera w tworzeniu wizualizacji witryny www. Zlecone prace miały spowodować stworzenie prostej koncepcji graficznej pozwalającej na prezentację podstawowej działalności WB Consulting Group. Dzięki sugestiom przekazywanym przez ITB Vega zaprojektowana witryna internetowa została zaprojektowana zgodnie z początkowymi założeniami, ale równocześnie została wzbogacona o wybrane dodatkowe elementy. Taka postawa ITB Vega zdecydowanie podniosła jakość ostatecznie osiągniętego rezultatu.
Współpraca w czasie wykonywania prac projektowych przebiegała bardzo sprawie. Harmonogram prac, zarówno w zakresie ilości i jakości wykonania poszczególnych zadań, oraz w zakresie tempa wykonywanej pracy był wykonany w pełni prawidłowy sposób.
ITB Vega to firma podchodząca do swoich zobowiązań wobec obsługiwanych klientów profesjonalnie.

» Wojciech Bondara, Niemcz – WB Consulting Group


Dzięki firmie ITB Vega powstała oryginalna i przejrzysta strona mojego gabinetu logopedycznego. Jest dostosowana do potrzeb zarówno logopedy jak i pacjenta.
Dziękuję za pełen profesjonalizm i zaangażowanie 🙂

» Izabela Zachwieja, Bydgoszcz – Gabinet Logopedyczny LogIza


Firma ITB Vega wykonała dla nas nową stronę internetową. Dzięki zaangażowaniu i dobrym radom ITB Vega udało nam się stworzyć stronę, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Pracownicy tej firmy w trakcie prac nad stroną wykazali się elastycznością i niesamowitą cierpliwością oraz profesjonalizmem dzięki czemu ostateczny wynik zaskoczył nas samych. Polecam ITB Vega – to miły, profejonalny i zgrany zespół. Współpraca z nimi to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe.

» Paweł Pater, Bydgoszcz – Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa


Dzięki elastyczności, zaangażowaniu i dobrym radom ITB Vega udało nam się wykreować taką stronę jaką chcieliśmy. Mają ogromną cierpliwość do klienta nawet najbardziej wymagającego. To profesjonalni i sympatyczni wykonawcy oferujący swoje usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Polecamy szczerze, jeśli chcą Państwo stworzyć lub usprawnić swoją stronę – ITB Vega to najtrafniejszy wybór.
Serdecznie dziękujemy zespołowi ITB Vega za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że będzie ona kontynuowana w przyszłości.

» Aneta Rapacka-Zachara, Bydgoszcz – CS Lab


Pragnę polecić firmę ITB Vega jako wykonawcę ciekawej i zarazem profesjonalnej strony internetowej. Dzięki dużemu zaangażowaniu i dobrym radom ITB Vega, stworzona została strona internetowa zgodna z naszymi oczekiwaniami. ITB Vega jest firmą tworzącą strony internetowe na wysokim poziomie i jednocześnie w dobrej cenie. Bardzo ważnym elementem współpracy z firmą jest to, że zawsze można liczyć na konsultacje oraz na bezinteresowną pomoc już po długim czasie od momentu wykonania strony. Polecam firmę ITB Vega jako w pełni zasługującą na zaufanie.

» Alfred Kozłowski, UTP Bydgoszcz – Projekt Natura 2000


ITB VEGA oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania stron internetowych. Mogłam liczyć na fachową pomoc i pełne wsparcie. Dużą zaletą jest umiejętność słuchania klienta oraz cierpliwość. Szczerze polecam wszystkim.

» Daria Walas-Matla, Bydgoszcz – Dom, Wnętrze, Mieszkanie


Firma ITB VEGA wykonała dla nas zlecenie odświeżenia i unowocześnienia istniejącego serwisu internetowego www.upominki.com.pl Podczas prac bardzo dobrze zrealizowane zostało wstępne założenie wprowadzenia niewielkich zmian widocznych od strony użytkownika przy jednoczesnym całkowitym przebudowaniu administracji serwisu.
Po wykonanej modernizacji praca administratora stała się łatwiejsza i bardziej efektywna, a sam serwis generuje wiele pożytecznych zestawień i informacji dla naszych handlowców.
Część tych nowych funkcji podpowiedziana została nam przez autorów opracowania.
Bardzo dobra współpraca z firmą ITB VEGA, jej pełne zrozumienie naszych potrzeb oraz opieka po zakończonym wdrożeniu pozwalają rekomendować ją jako sprawdzonego twórcę skomplikowanych systemów sprzedaży internetowej.

» Marek Pospieszyński, Bydgoszcz – business-service UPOMINKI REKLAMOWE


Polecam wszystkim firmę ITB Vega. Zamówiłem u nich wykonanie strony internetowej. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. ITB Vega jest firmą wiarygodną i w pełni zasługującą na zaufanie.

» Detektyw Bartłomiej Karasiński, Kraków


Dwukrotnie mieliśmy okazję współpracować z firmą ITB Vega. Oba przygotowane i wdrożone projekty w pełni nas usatysfakcjonowały. Wykonawca sprostał wszystkim naszym wymaganiom. Przygotowane strony są w opinii naszych klientów bardzo przejrzyste i czytelne. Projekt graficzny jest ciekawy i wyróżnia się na tle innych stron www o podobnej tematyce.
Korekty oraz modyfikacje naszych stron następują szybko i bezproblemowo. Każda uwaga jest natychmiast uwzględniana.
Główne atuty ITB Vega to: miła obsługa, profesjonalizm wykonania oraz bardzo konkurencyjne ceny. Szczerze polecamy ITB Vega jako godnego wykonawcę w swojej branży.

» Anna Stempin-Jasnowska, Szymon Jasnowski, Bydgoszcz – Fortepiano


Korzystając z doświadczenia i rad zespołu ITB Vega udało nam się udoskonalić pracę w naszej firmie.
Zleciliśmy ITB Vega opracowanie serwisu do obsługi wizyt wykonywanych przez naszych przedstawicieli. Projekt został oparty o zaawansowane rozwiązania bazy danych. Wdrożenie przyniosło naszej firmie duże oszczędności oraz pozwoliło kadrze kierowniczej na łatwy i szybki dostęp do szczegółowych informacji związanych z pracą naszych przedstawicieli.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, pracownicy ITB Vega doskonale wywiązali się z powierzonego zlecenia.

» Filip Wołejko, Warszawa – KATO LABS


Współpraca z ITB Vega to bardzo pozytywne doświadczenie zawodowe. Prace wykonywane są na bieżąco przy zachowaniu wysokiego poziomu proponowanych projektów.
Istotną zaletą jest duża cierpliwość w omawianiu poszczególnych etapów prac i natychmiastowe, obrazowe przedstawianie uzyskiwanych efektów. Polecamy ITB Vega jako rzetelnego, doświadczonego partnera w zakresie świadczenia usług internetowych.

» Bogdan Kamiński, Rypin – Laycrex


Rozpoczęcie współpracy z ITB Vega zaowocowało kilkukrotnym wzrostem oglądalności naszego serwisu. Od czasu podjęcia współpracy, modernizacja i rozbudowa naszej strony przebiegała szybko i sprawnie.
W trakcie prac mieliśmy na bieżąco udzielane konsultacje. Dzięki szczegółowemu omówieniu każdego etapu prac, jesteśmy bardzo zadowoleni z aktualnego wizerunku naszej strony.

» Hector Castillo, Koronowo – Biuro tłumaczeń Nowa Hiszpania


Udzielam referencji dla ITB Vega. Są oni profesjonalistami w swojej dziedzinie.
Praca nad naszą stroną przebiegała szybko i sprawnie. Wszelkie nasze uwagi przyjmowane są w atmosferze dalszej chęci do współpracy. Jakiekolwiek zmiany na naszej stronie wykonywane są prawie natychmiastowo i wg naszych potrzeb. Pragnę także podziękować za szczegółowe konsultacje z dziedziny internetu, przez co mogliśmy skorygować wizerunek naszej strony tak, aby spełniał on oczekiwania naszych klientów.
Usługi doradztwa oraz fachowej pomocy w rozwiązywaniu wszelkich naszych problemów dotyczących funkcjonowania strony, stoją na bardzo wysokim poziomie.

» Sławomir Pawlak, Bydgoszcz – Apteka Betula


Pragnę polecić firmę ITB Vega jako profesjonalistę w branży internetowej. Jakość i rzetelność świadczonych usług zawsze stoi na wysokim poziomie i nie pozostawia żadnych zastrzeżeń.
Potwierdzam, że ITB Vega jest godnym zaufania partnerem. Prace przebiegały terminowo. Mogliśmy również liczyć na wprowadzenie drobnych zmian do serwisu wynikających z życzeń klientów.
Usługa pozycjonowania przewyższyła nasze najśmielsze oczekiwania. Wyrażam duże zadowolenie z jakości wykonania oraz z poziomu obsługi. Współpraca z tą firmą to przyjemność, szczerze polecam.

» Wojciech Czarnecki, Kraków – CFI Systemy Informatyczne


Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanej pracy. Moje usługi reklamowane na stronie internetowej są łatwo wyszukiwane przez zainteresowane osoby. Bardzo skorzystałam na stworzeniu witryny i jej pozycjonowaniu. Składam podziękowania i polecam ITB Vega jako uczciwych i dobrych fachowców w swojej branży.

» Renata Bartosiewicz, Bydgoszcz – PHP Ren


Od początku usługi związane z internetem powierzyliśmy firmie ITB Vega. Ich kreatywność i kompetencja pozwaliły na opracowanie naszej strony na wysokim poziomie, co wciąż owocuje wzrostem zainteresowania naszą apteką.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

» Mariusz Algerowicz, Bydgoszcz – Apteka Alba Bis


Pragnę udzielić referencji firmie ITB Vega. Dysponują oni bardzo dużym zasobem wiedzy z dziedziny informatyki, którą doskonale wykorzystują w praktyce.
Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oraz zakładając dalsze korzystanie z usług ITB Vega, polecam ich ofertę innym firmom i osobom poszukującym rzetelnego dostawcy usług internetowych.

» Czesław Mrall, Bydgoszcz – Mr.Technik


Jako osoba nie mająca nigdy do czynienia ze światem internetu, pragnę wyrazić moje uznanie dla kompetencji oraz sposobu przekazywania wiedzy. Pracownicy ITB Vega to osoby pozwalające ich polecić jako sprawdzonego partnera, potrafiącego realizować ciekawe, jak również wartościowe rozwiązania internetowe.

» Tomasz Gruszczyński, Bydgoszcz – Apteka Aspirynka


Oceniając wykonanie usługi pozycjonowania strony WWW przez ITB Vega mogę podkreślić:
a) efekty pozycjonowania przewyższające te uzgodnione w umowie,
b) konkurencyjna cena,
c) bardzo dobry kontakt i bieżące informacje dotyczące przebiegu wykonania usługi,
d) wykonanie dodatkowych prac wykraczających poza uzgodnione w umowie bez dodatkowych kosztów.
ITB Vega jest firmą wyróżniającą się na rynku jako solidny partner.

» Warszawa – AurePio


Polecam ITB Vega jako profesjonalistów w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Przez cały okres naszej współpracy byłem na bieżąco informowany o postępach prac, a końcowy wynik pozytywnie mnie zaskoczył.
I wszystko to w bardzo dobrej cenie.

» Marcin Kalbarczyk, Dzierżoniów – Polski Ogród


Z firmą ITB Vega współpracujemy już kilka lat: bez wątpienia to jedna z najtrafniejszych naszych decyzji biznesowych: profesjonalizm, szybkość działania, niezawodność i innowacyjność to tylko niektóre cechy, jakimi można określić Vegę. Polecam firmę ITB Vega każdemu, dba o sprawne funkcjonowanie mojej firmy w najważniejszym medium XXI wieku: w Internecie.

» Magdalena Weiner-Styrna, Kraków – TRICOLORE Centrum Szkoleniowo-Konsultingowe


ITB Vega jest bardzo profesjonalną firmą z właściwym podejściem do tematu i klienta. Nastawienie na potrzeby klienta oraz fachowa wiedza i doświadczenie przekładają się na wspaniały efekt końcowy. Do pełnego obrazu firmy należy jeszcze dołożyć bardzo dobry kontakt i punktualność. Współpraca z Panem Tomkiem to czysta przyjemność.

» Jacek Rypel, Bydgoszcz – HIKON


Dziękujemy za stworzenie strony internetowej – przemyślanej i czytelnej pod każdym względem. Współpraca z Panem to wielka przyjemność. W każdym momencie służy Pan pomocą, za co bardzo dziękujemy.

» Alina Janikowska, Łochowo – DECORALI