Tworzenie stron internetowych

Poniżej przeczytasz na temat tworzenia stron internetowych, a jeśli szukasz informacji odnośnie aktualizacji zajrzyj tutaj:

Nie ma co pisać, że oferujemy profesjonalne tworzenie stron internetowych, każdy sam może ocenić nasze prace oraz zapoznać się z referencjami. W tym miejscu opowiem tylko o kilku istotnych według nas sprawach.

Strona www jest wizerunkiem w Internecie firmy lub osoby, jest źródłem informacji i interaktywnym środowiskiem kontaktu z klientem. Jest to najtańszy sposób przekazania dowolnej informacji do dowolnej liczby odbiorców na całym świecie. Na stronach można umieścić wręcz nieograniczone ilości tekstu, zdjęć, tabel oraz innych rzeczy, z których użytkownik wybierze sobie to, co go w danej chwili zainteresuje.

Internet to interaktywne medium. Jego dodatkowym atutem jest możliwość otrzymania informacji zwrotnych – poznania oczekiwań i preferencji potencjalnych klientów.
Kolejny plus to łatwa aktualizacja często zmieniających się treści. Mogą to być dla przykładu ceny oraz informacje o promocjach, nowych towarach i usługach, terminy spotkań itp.

Projekt i realizacja stron www

Zajmujemy się projektem od podstaw. Naszą podstawową zasadą jest – Tworzenie stron to usługa dla klienta, dlatego zawsze pracujemy według potrzeb naszych klientów. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron. Każdy projekt w trakcie budowy podlega ocenie i weryfikacji klienta, aż do uzyskania ostatecznej formy. Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od omówienia potrzeb naszego klienta. Największy nacisk w projektowaniu kładziemy na projekt graficzny oraz na funkcjonalność serwisu. Strona ma być dobrze postrzegana czyli ma być estetyczna i miła dla oka oraz zachęcająca do klikania po niej.

Wykonujemy zarówno proste serwisy – wizytówki firm w Internecie, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią, w tym także sklepy internetowe. Oferujemy kompleksowe usługi – od koncepcji po wykonanie.

Każda strona zostaje przez nas zoptymalizowana pod kątem Google, tak aby wspierała proces „walki” o pozycje w wynikach szukania Google.
Poza tym każda nowa strona jest responsywna, co prócz zwiększenia użyteczności także sprzyja wyższym pozycjom w Google.

Aktualizacja stron internetowych

Tworzymy strony internetowe z wykorzystaniem nowoczesnych środków – PHP, JavaScript, bazy MySQL.
Dla klientów, którzy potrzebują częstych zmian na stronie, przykładowo aktualizacja oferty lub aktualności, polecamy systemy CMS. CMS z angielskiego oznacza Content Management System czyli System Zarządzania Treścią. Można inaczej powiedzieć, że jest to strona z panelem administracyjnym.

Dzięki zastosowaniu systemu CMS sam dokonujesz aktualizacji materiałów na stronie. W ten sposób znacznie usprawnisz wszelkie działania związane z aktualizacją. Oszczędzasz także czas na konsultacje oraz na czynności pośrednio związane z dopracowaniem szczegółów aktualizacji przez obce osoby.
Poza tym znacznie oszczędzasz koszty tychże aktualizacji. Pieniądze przeznaczone na aktualizację strony możesz wydać na reklamę swojej działalności.

Zajrzyj na stronę systemy CMS, tam znajdziesz więcej informacji na temat tego typu stron.

A gdzie znajdę cennik?

Ceny za tworzenie stron internetowych są zróżnicowane, ponieważ zależą one od wielkości i stopnia złożoności danego projektu. Bardzo trudno jest dokonać wyceny strony nie znając szczegółów zlecenia. Dokładne kalkulacje podajemy podczas spotkania, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Cena strony internetowej głównie zależy od czynników:

  • Stopień złożoności strony (rodzaj nawigacji i szaty graficznej, ilość podstron w serwisie).
  • Ilość zamieszczonych zdjęć, grafik i innych multimediów.
  • Możliwość dynamicznego tworzenia i aktualizacji treści (panel administracyjny dla właściciela witryny).
  • Forma dostarczonych materiałów (ile czasu potrzeba na ich obróbkę).

Dysponując nawet niewielkim budżetem można wypromować w Internecie dobry wizerunek firmy. Jestem przekonany, że znajdziemy odpowiednie i satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.

Na koniec chciałbym nadmienić, że źle wykonana strona jest nie tylko nieskuteczna, czyli są to pieniądze wydane nadaremno, lecz co jest równie ważne jeśli nie ważniejsze, taka odstraszająca wyglądem i sposobem nawigacji strona jest niebezpieczna dla wizerunku firmy, którą promuje.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, z przyjemnością porozmawiamy.

 

Tworzenie stron Bydgoszcz – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: We współczesnym świecie internetu jest mnóstwo firm oferujących tworzenie stron internetowych. Jak się okazało prawdziwych specjalistów w tej materii jest naprawdę niewielu. Firma ITB Vega to profesjonaliści, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Proces tworzenia strony przebiegł bardzo owocnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Efektem współpracy jest dopracowana pod każdym względem strona www. ITB Vega charakteryzuje rzetelność, kreatywność i ogromny profesjonalizm. Szczerze polecam! » Agnieszka Świątkowska, Bydgoszcz - Studio Inspiracja

Projektowanie stron Bydgoszcz – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Zanim trafiłem do ITB Vega, moją stronę, której prototyp był opracowany w Delphi, próbowało przez wiele miesięcy zrobić czterech innych projektantów - podających się za fachowców. Tymczasem ITB wykonała ją szybko i jakby z lekkością, bez angażowania pełnego potencjału swoich możliwości merytorycznych. To Firma rzeczywiście profesjonalna. Polecam ją szczególnie wydawcom książek elektronicznych; w konstrukcji mojej strony ITB zrobiła coś dużo lepszego i bardziej intuicyjnego niż jest powszechnie stosowane w tego typu publikacjach. » Witold Bodaszewski, Politechnika Warszawska - SADSF Method

Tworzenie stron Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Gorąco polecamy usługi firmy ITB Vega. Każdy, kto z nich skorzysta zauważy w krótkim czasie efekty w postaci znacznego wzrostu popularności swojej oferty wśród internautów, a co za tym idzie obrotów firmy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakości obsługi i wyjątkowych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych Pana Tomasza. Wszystko to sprawia, że działania związane z prowadzeniem i obsługą naszej witryny internetowej stały się dla nas proste i przyjemne oraz przynoszące wymierne efekty. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową kreatywną i wyjątkowo sympatyczną współpracę i mamy nadzieję na jej dalszą kontynuację. » Joanna Mądrzak, Wrocław - Wydawnictwo Manawa

Projektowanie stron Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Strona internetowa stworzona przez Pana Tomasza pozwala nam na bieżące jej uaktualnianie i rozbudowywanie w/g naszych potrzeb. Odbywa się to w sposób bardzo przystępny i przyjazny dla administratora. Strona wizualnie “cieszy oko” i została tak zaprojektowana, że internautom chce się na niej pozostać dłużej. Pan Tomasz wykonał wszystkie zlecenia terminowo i cały czas jest w gotowości do pomocy, gdy mamy nowe pytanie. Ceny bardzo atrakcyjne. Wysoka kultura osobista, spokój (w dzisiejszych czasach deficytowy), dobra komunikacja, a także zdolności artystyczne to niewątpliwe atrybuty p. Tomasza. Dziękujemy. » Wiesława Połulich, Bydgoszcz - Lecznica weterynaryjna Wyżyny

Tworzenie stron w Bydgoszczy – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Podsumowując współpracę z Panem Tomaszem - przebiegała wzorcowo. Słowny, punktualny, zawsze odpisuje i służy poradą - to atrybuty p. Tomasza. Bardzo się cieszę z naszej współpracy i jestem wyjątkowo zadowolona z jej efektów. » Ewa Pecyna, Bydgoszcz - PsiKOTel

Projektowanie stron w Bydgoszczy – tak możemy podsumować nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Firma ITB Vega na zlecenie Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowo-Technicznego zaprojektowała i wykonała stronę naszej firmy. Usługę oceniam bardzo wysoko! Profesjonalne i indywidualne podejście do specyfiki branży w której działamy, pomoc w projektowaniu (sugestie i porady) ułatwiające nawigację po stronie www, bardzo dobry kontakt, terminowość wykonania usługi to tylko kilka wybranych najważniejszych atutów firmy ITB Vega. Polecam tę firmę do wykonania tego typu usług. » Prezes Zarządu BZDZ - Paweł Duzdowski, Bydgoszcz - BZDZ

Tworzenie stron w Bydgoszczy – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Firma ITB Vega jest wykonawcą naszego sklepu żeglarskiego Yachtaman osprzetzeglarski.pl. Współpraca na każdym etapie realizacji zlecenia, przebiegała wzorowo. Pan Tomasz ma bardzo fachowe podejście do klienta, daje cenne uwagi, służy radą i widać, że autentycznie zależy mu na sukcesie tworzonego serwisu. Stawiane przed nim, niekiedy trudne, wymagania dotyczące zlecenia rozwiązywał bez większych problemów, a niekiedy wręcz od ręki. Najważniejszym atutem Pana Tomasza jest terminowość i bardzo dobry, stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Z czystym sumieniem polecamy firmę ITB Vega. » Właściciel Sklepu żeglarskiego Yachtaman, Bydgoszcz - Yachtaman

Projektowanie stron w Bydgoszcz – to podsumowanie naszych usług

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć profesjonalistę, który nie tylko wykona powierzone mu zadanie, ale również doradzi i wskaże odpowiedniejsze rozwiązanie. Takim profesjonalistą jest bez wątpienia p. Tomasz. Nie dość, że obsługa szybka i sprawna - to jeszcze otrzymuje się kompleksowe doradztwo w dziedzinie serwerów, stron i nie tylko. Dla osób, które nie znają się na rozwiązaniach informatycznych to wyjątkowo cenne wskazówki. Dziękuję za współpracę! » Anna Bitner, Wrocław - AB Broker

Tworzenie stron Bydgoszcz – tak podsumujemy nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Współpraca z Panem Tomaszem mocno mnie zaskoczyła. Pozytywnie oczywiście. Przekonałem się, co znaczy zlecenie prac profesjonalnej firmie. Wykonanie witryny internetowej od strony technicznej stoi na najwyższym poziomie. Jest ona dostosowana do wszystkich mobilnych urządzeń. Skalowanie, prawidłowe wyświetlanie, lekkość. Jednak to, co najbardziej urzeka to podejście Pana Tomasza do drugiego człowieka. Polecam przekonać się osobiście. » Piotr Mackiewicz, Warszawa - PS Pracownie Szkolne

Projektowanie stron Bydgoszcz – tak podsumujemy nasze usługi

Mamy także klientów, dla których pracujemy zdalnie. Oto co mówią o nas zleceniodawcy: Współpraca z ITB Vega przy projektowaniu strony internetowej mojej działalności gospodarczej przebiegała wzorowo. Wykonawcę cechuje pełen profesjonalizm i fachowość, a jednocześnie zachowuje wysoką konkurencyjność cen usług. Ponadto pan Tomasz Bartosiewicz oprócz ogromnej wiedzy technicznej i informatycznej posiada też dodatkowe umiejętności artystyczne, co pozwoliło na zaprojektowanie strony internetowej adekwatnie do powagi i etyki mojej działalności. Należy też wspomieć, iż firma wyróżniła się szybkim czasem realizacji powierzonego zadania oraz poszanowaniem czasu klienta. W przyszłości zdecydowanie ponownie skorzystam z usług ITB VEGA. » adw. Sławomir Konopiński - Bydgoszcz

Więcej referencji »