Aktualizacja strony na WordPress

Podstawowy powód dla którego należy aktualizować stronę www to bezpieczeństwo.
Bezpieczeństwo w głównej mierze zależy właśnie od aktualizacji WordPress’a, pluginów oraz szablonu.

Poza tym postęp technologiczny niejako wymusza na nas aktualizacje. Pojawiają się nowe wersje PHP i MySQL, a stare odchodzą do lamusa. Żeby WordPress działał na tych nowszych wersjach musi zostać zaktualizowany, tak jak i cała reszta jego ekosystemu.

No i jest jeszcze jeden powód, jest nim szybkość.
Zazwyczaj nowsza wersja PHP (język, w którym napisano WordPress’a) w wymierny sposób przyśpiesza ładowanie strony internetowej.

Notka 🙂

Zgrzeszyłbym zaniedbaniem, jeśli nie wyszczególniłbym innych czynników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo strony. Szczegółowo opowiadam o nich moim klientom, a niżej w skrócie:

  • Bezpieczne hasło
  • Unikalna nazwa użytkownika
  • Nietypowy email
  • Zabezpieczenia przed atakami brute force

Aktualizacja strony na systemie WordPress to część mojej oferty.
Cała oferta obejmuje więcej zagadnień niż samo zaktualizowanie systemu, pluginów oraz szablonu.

Optymalizacja prędkości WordPress

Za szybkość wczytywania strony odpowiada wiele czynników, dlatego więcej znajdziesz na osobnej stronie – przyśpieszenie WordPress’a.

Bezpieczeństwo

Konfiguruję ochronę przed atakami brute force. Dodaję też wiele innych zabezpieczeń, które znacząco podnoszą bezpieczeństwo Twojej witryny.

Wsparcie i pomoc techniczna WordPress

Jestem do Twojej dyspozycji także, gdy potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu różnych innych problemów, także gdy chcesz wdrożyć nowe rozwiązanie.

Regularne aktualizacje WordPress

Oferuję także systematyczne aktualizuje WordPress’a, pluginów i motywu. Stosuję bezpieczne procedury, zawsze wykonując kopię zapasową. Po zakończonej pracy wizualnie sprawdzam, czy strona www działa tak jak wcześniej.

507 96 11 46

Dzwoń śmiało!
ja także cenię sobie bezpieczeństwo i spokój, dlatego z pewnością będę w stanie Tobie pomóc.

Mówiąc krótko
zaoszczędzę Ci stresu związanego z powolną lub co gorsza – ze zhakowaną stroną internetową, którą blokują programy antywirusowe odwiedzających ją osób.

Opieka nad stroną WordPress – dlaczego ja?

Doświadczenie

WordPress’em zajmuję się od 2013 roku, własną działalność związaną z tworzeniem stron interrnetowych prowadzę od 2005 roku, a strony projektuję od 1999 roku.

Szybka reakcja

Odpowiadam i działam szybko na Twoje zgłoszenia. Wiem, że w obecnych czasach problem ze stroną internetową to duże straty, nie tylko finansowe, lecz i wizerunkowe.

Bez zobowiązań

Nie wiążę klientów długoterminowymi umowami. Umawiamy się na systematyczne prace w danych zakresie lub na działania w zależności od Twoich potrzeb.

Wygodne rozliczenia

WIelkość opłaty zależy do ilości czasu jaki poświęcam na Twoją stronę. Może to być stała opłata miesięczna za systematyczne aktualizacje lub opłata za wypracowane godziny w odpowiedzi na Twoje zgłoszenia.


Możesz pomyśleć o mnie, że ja to Twój indywidualny opiekun, który zna Ciebie i Twój sklep