Tworzenie sklepów internetowych

Nowoczesny handel w sieci Internet stawia nowe wyzwania, ale też przynosi nowe możliwości. Sprzedaż towarów klientom z całego świata i to bez ograniczeń, przez 24 godziny na dobę, a do tego przy minimalnych kosztach – to nowa jakość w prowadzeniu handlu.
Obecnie wdrażane sklepy internetowe nie tylko wspierają dotychczasowe kanały dystrybucyjne, ale stają się głównym sposobem kontaktu z klientem.

W ciągu zaledwie kilku lat dokonała się rewolucja w sposobie zakupu wielu towarów. Coraz częściej klienci kupują przez Internet nie tylko książki, sprzęt RTV i AGD, ale także dobra luksusowe – pojazdy, wczasy, ubezpieczenia. Coraz większa ilość sklepów internetowych nastawia się na oferowanie produktów żywnościowych. Dzięki temu klient może dokonać kompletnych zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu.

Jeśli rozważasz otworzenie sklepu internetowego spójrz proszę na to krótkie podsumowanie atutów sprzedaży online.

Sklepy internetowe stworzone przy pomocy naszego oprogramowania zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z panelem administracyjnym.

Wykonujemy pełne, profesjonalne wdrożenia naszych sklepów internetowych – tworzymy szatę graficzną, instalujemy i konfigurujemy sklep oraz dostosowujemy go do indywidualnych potrzeb klienta. Ważnym elementem naszej usługi jest także szkolenie oraz przyszłe wsparcie techniczne na telefon i e-mail.

Jesteśmy świadomi odmiennych potrzeb klientów wynikających z zakresu prowadzonych przez nich działalności, dlatego też każdy sklep internetowy przez nas wykonany jest ściśle dostosowany do potrzeb klienta oraz posiada unikalną szatę graficzną.

Jesteś zainteresowany sklepem internetowym, masz pytania lub wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

 

Tworzenie sklepów internetowych przynosi wiele korzyści:

Sklep internetowy oferuje znacznie niższe koszty prowadzenia sprzedaży, to zazwyczaj niewielka część działalności tradycyjnego sklepu.

Utworzenie sklepu internetowego przynosi wiele korzyści:

Sklep internetowy to dodatkowy kanał sprzedaży. Zwiększasz obroty czyli zwiększasz zyski, a dodatkowo możesz wynegocjować niższe ceny u dostawców.

Przygotowanie sklepu internetowego przynosi wiele korzyści:

Tradycyjny sklep posiada ograniczoną powierzchnię sprzedaży. Za to sklep internetowy może posiadać praktycznie nieograniczoną liczbę produktów wystawionych do sprzedaży.

Posiadanie sklepu internetowego przynosi wiele korzyści:

Część klientów nie jest w stanie przybyć osobiście do twojego sklepu stacjonarnego. Za to sklep internetowy nie posiada tego ograniczenia, mogą do niego zaglądać klienci z dalszych regionów kraju, jak i z zagranicy.

Opracowanie sklepu internetowego przynosi wiele korzyści:

Twój sklep stacjonarny nie działa przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Natomiast sklep internetowy umożliwia przeglądanie twojej oferty oraz składanie zamówień przez 24 godziny na dobę każdego dnia w roku.