Dzieci na motorze

15 października 2015 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 4 Komentarze

Tym radościowym wpisem inauguruję oficjalny blog ITB Vega, a znając upodobania właściciela firmy blog zapewne będzie głównie poświęcony fotografii 🙂

Razu pewnego z dzieciakami wzięła nas ochota na Jonesa, dokładniej na Indianę Jonesa. I tak się wkręciliśmy, że skończyło się na obrazie…

Poniżej efekt końcowy, który był tak cudowny, że został zamieniony na obraz, który wisi w zaszczytnym miejscu mieszkania, a poniżej oryginalne grafiki z których powstało dzieło.

 

 

Autor tekstu:

Autor tekstu:

Tomasz Bartosiewicz - Ojciec dyrektor

Ojciec bo pełni funkcję taty dla dwójki cudownych dusz, a dyrektor, bo jest szefem w ITB Vega 😉
Co mnie kręci: świat technologii oraz jak można go użytecznie wykorzystywać, maratony w basenie, wędrówki po starych górach, robienie zdjęć.
Mieszkam i pracuję w Bydgoszczy, ale wykonuję sporo prac zdalnych. Jeśli szukasz kogoś do stworzenia strony internetowej lub do jej aktualizacji, zadzwoń, z przyjemnością porozmawiam o Twoich potrzebach
507 96 11 46

4 komentarze

 1. Tomasz Bartosiewicz

  Dzięki!
  Obraz zamówiłem na Allegro,
  w szukajce: obraz na płótnie
  albo: zdjęcie na płótnie
  i pojawi się ofert od groma.
  Teraz nawet małe drukarnie mają to w ofercie.

 2. Lottomaniek

  Czadersko zrobione! Fotomontaż profeska!
  Na czym wydrukowane?

 3. Tomasz Bartosiewicz

  Dzięki! A drzewa pochodzą ze zdjęcia szosy, ale tak jak cała reszta zostały mniej lub bardziej zmodyfikowane 🙂

 4. Marta

  Ostatnia Krucjata to jeden moich ulubionych filmów! Gratuluję wykonania, a te drzewa to chyba inne?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Po godzinach

Wyszukiwarka Bing + AI = Coś niespotykanego!

Wyszukiwarka Bing + AI = Coś niespotykanego!

Jest taki tort, który zwie się wyszukiwarki internetowe. Microsoft chciał chapnąć z niego większy kawałek. Zapewne firma widziała okazję na zmniejszenie dominacji Google. Na początku roku, bo to jakoś w lutym było, Microsoft ogłosił uruchomienie ChatGPT w swojej wyszukiwarce Bing. Oczywiście wszystko dostępne tylko we własnej przeglądarce Edge. Upłynęło kilka miesięcy, można ocenić skutki – co wyszło z tego połączenia?

Google potwierdza – Jakość treści ma kluczowe znaczenie w SEO

Google potwierdza – Jakość treści ma kluczowe znaczenie w SEO

Jak wynika z niedawnej dyskusji pomiędzy Johnem Muellerem i Garym Illyesem z zespołu Google Search Relations, jakość to krytyczny czynnik wpływający na niemal każdy aspekt wyszukiwania. Podczas niedawnego podcastu „Search Off the Record” oboje zagłębili się w rolę jakości we wszystkim, od indeksowania po ranking stron internetowych w wynikach szukania.

ChatGPT chory na demencję starczą?

ChatGPT chory na demencję starczą?

Z różnych stron świata użytkownicy ChatGPT donoszą o coraz gorszej jakości generowanych przez sztuczną inteligencję odpowiedzi. Wygląda to dosłownie tak, jakby AI po prostu głupiało. To jakby człowiek w pierwszym stadium otępienia starczego. Każdy, kto ma dość częstą sposobność do korzystania z ChatGPT mógł zauważyć tą słabnącą jakość odpowiedzi.

WordPress & AI

WordPress & AI

Sztuczna inteligencja wchodzi wszędzie gdzie się da. Wręcz pcha się, choć w sumie lepsze określenie to, że jest popychana, bo to ludzie ją wpychają. Powstały już generatory stron oparte o AI, gdzie określasz swój biznes, a automatyczny kreator w bardzo krótkim czasie przygotuje całą stronę. WordPress, jako najpopularniejszy na naszej planecie system CMS także ma dodatki AI.