Lao Che – Hydropiekłowstąpienie

23 października 2015 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 2 Komentarze

Razu pewnego żona przytargała do domu piosenki Lao Che. Jedna z nich tak mocno rozgrzała moje wnętrze, aż musiałem dać upust kreatywności. Dorwałem się do programu od animacji, kolega pokazał mi podstawy i tak oto powstał mój pierwszy film 🙂

 

Po godzinach

Maszyna do odrabiania lekcji

Maszyna do odrabiania lekcji

Rozwój informatyczny bywa czasami zatrważający. Tak to właśnie może wyglądać w przypadku projektu, który ma wyręczać nasze dzieci w ich obowiązkach.
Szczegóły znajdziesz na stronie z linku poniżej, a w tym wpisie chciałbym skupić się na tym co istotne, czyli po co jest ten projekt, a nie jak działa maszyna.

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Temat AI jest wszędzie, w mojej pracy także się pojawił. Testowałem ChatGPT-4 na różne sposoby, jednym z nich było wydobycie informacji o innych sztucznych inteligencjach. Wyszło bardzo wesoło, można podładować swoje akumulatory 😉

Tajemnica Nabu – Gra audio

Tajemnica Nabu – Gra audio

Zapraszam do posmakowania innej formy gier na komputerze – do zatopienia się w świat dźwięku. Gra audio to taka forma zabawy,  gdzie zamiast wpatrywania się w ekran słuchasz i budujesz scenę w wyobraźni.

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Temat dotyczy poprawy sklepu internetowego, jak więc możesz się domyślać chodzi o zwiększenie sprzedaży. Pytanie, które się za tym czai to – czy tylko reklama jest ważna? A może są czynniki w samej budowie sklepu internetowego, które hamują sprzedaż lub odstraszają klientów?

Prawidłowa postawa przy komputerze

Prawidłowa postawa przy komputerze

Przy biurku siedzę już całkiem długo, w tym roku bliżej mi będzie do pięćdziesiątki niż czterdziestki, a że jestem ciekawskie jajo, więc coś tam już zdążyłem przetestować w tym temacie. Może komuś się przyda, choćby aby przekonać się jakie są możliwości w tym temacie.

2 komentarze

 1. Tomasz Bartosiewicz

  Tak 🙂
  trafiłeś w samo sedno,
  Ziemia to wyjątkowo ciekawe miejsce,
  pozwala na zabawę z różnymi wierzeniami / systemami przekonań.

 2. Lottomaniek

  Odjechana koncepcja! Ale miło się ogląda. Twój teledysk pasowałby do słów z innej piosenki:
  „Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy…”
  Dobrze przesłanie odebrałem?

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *