Rodzicielski trud

8 sierpnia 2017 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 0 komentarzy

Podglądałem jaskółki. Dały się podejść prawie na wyciągnięcie ręki, jakby mnie zapraszały. Młode jaskółki to gapy, im się nie dziwię że nie odleciały. Ale dorosłe czemu nie przegoniły swoich młodych? Może chciały mi coś pokazać? Pokazać rodzicielski trud jak się okazało.

Dwoje piskląt wyczekiwało rodziców, na widok których szeroko swe dzioby otwierały. A dwie dorosłe jaskółki latały łapiąc w locie owady i cierpliwie zanosiły je młodym.

Robiąc wiele zdjęć mogłem złapać moment, gdy rodzicielska praca idzie na marne.
Nie wiem ile much młode jaskółki przepuściły, stąd wniosek, że swój diabelski refleks ptaki te ćwiczą.
A drugi wniosek jest taki, że nie tylko ludzkie dzieciaki są szkudne… 😉

Po godzinach

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Temat AI jest wszędzie, w mojej pracy także się pojawił. Testowałem ChatGPT-4 na różne sposoby, jednym z nich było wydobycie informacji o innych sztucznych inteligencjach. Wyszło bardzo wesoło, można podładować swoje akumulatory 😉

Tajemnica Nabu – Gra audio

Tajemnica Nabu – Gra audio

Zapraszam do posmakowania innej formy gier na komputerze – do zatopienia się w świat dźwięku. Gra audio to taka forma zabawy,  gdzie zamiast wpatrywania się w ekran słuchasz i budujesz scenę w wyobraźni.

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Temat dotyczy poprawy sklepu internetowego, jak więc możesz się domyślać chodzi o zwiększenie sprzedaży. Pytanie, które się za tym czai to – czy tylko reklama jest ważna? A może są czynniki w samej budowie sklepu internetowego, które hamują sprzedaż lub odstraszają klientów?

Prawidłowa postawa przy komputerze

Prawidłowa postawa przy komputerze

Przy biurku siedzę już całkiem długo, w tym roku bliżej mi będzie do pięćdziesiątki niż czterdziestki, a że jestem ciekawskie jajo, więc coś tam już zdążyłem przetestować w tym temacie. Może komuś się przyda, choćby aby przekonać się jakie są możliwości w tym temacie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *