Mistrzowie autopromocji

29 lipca 2017 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 0 komentarzy

Od dawna wiadomo, że reklama dźwignią handlu i że lepiej pokazywać się od jak najlepszej strony, a nawet i trochę przesadzić. W tym ostatnim najlepsi są politycy 😉

Ale nie o politykach tu będzie. Czasami w oko wpadają mi dziwne rzeczy, świat jest ich pełen, głównie dzięki ludziom. Tym razem dostrzegłem piękną jadłodajnię z masakrycznie czytelną nazwą. Nie wiem czym spowodowane było takie maskowanie napisu? Może właściciel to były żołnierz? Bo nie sądzę, aby celowo nazwę chciał ukryć mając lokal w głównej ulicy nadmorskiego kurortu.

Krótko potem przeglądając ogłoszenia na OLX dostrzegłem przeciwieństwo tego szyldu. Również przesadzone, ale tu ktoś przeholował w drugą stronę. A jak to Shrek mawiał: z dwojga złego lepiej tą stroną… 😉
Poza tym może znajdzie się jakiś handlarz-amator, któremu taki interes sprawi wielką satysfakcję. No bo przecież kupił za darmo…

Po godzinach

Maszyna do odrabiania lekcji

Maszyna do odrabiania lekcji

Rozwój informatyczny bywa czasami zatrważający. Tak to właśnie może wyglądać w przypadku projektu, który ma wyręczać nasze dzieci w ich obowiązkach.
Szczegóły znajdziesz na stronie z linku poniżej, a w tym wpisie chciałbym skupić się na tym co istotne, czyli po co jest ten projekt, a nie jak działa maszyna.

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Temat AI jest wszędzie, w mojej pracy także się pojawił. Testowałem ChatGPT-4 na różne sposoby, jednym z nich było wydobycie informacji o innych sztucznych inteligencjach. Wyszło bardzo wesoło, można podładować swoje akumulatory 😉

Tajemnica Nabu – Gra audio

Tajemnica Nabu – Gra audio

Zapraszam do posmakowania innej formy gier na komputerze – do zatopienia się w świat dźwięku. Gra audio to taka forma zabawy,  gdzie zamiast wpatrywania się w ekran słuchasz i budujesz scenę w wyobraźni.

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Temat dotyczy poprawy sklepu internetowego, jak więc możesz się domyślać chodzi o zwiększenie sprzedaży. Pytanie, które się za tym czai to – czy tylko reklama jest ważna? A może są czynniki w samej budowie sklepu internetowego, które hamują sprzedaż lub odstraszają klientów?

Prawidłowa postawa przy komputerze

Prawidłowa postawa przy komputerze

Przy biurku siedzę już całkiem długo, w tym roku bliżej mi będzie do pięćdziesiątki niż czterdziestki, a że jestem ciekawskie jajo, więc coś tam już zdążyłem przetestować w tym temacie. Może komuś się przyda, choćby aby przekonać się jakie są możliwości w tym temacie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *