Złapać księżyc!

15 stycznia 2016 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 4 Komentarze

Tradycyjnie od czasu do czasu zjawia się ochota na zabawę ze zdjęciami. Tym razem w oko wpadła piękna hiszpańska uliczka, która została zamieniona na lekko bajkowy obraz. Poniżej efekt końcowy oraz oryginalne ujęcie.

Po godzinach

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Temat AI jest wszędzie, w mojej pracy także się pojawił. Testowałem ChatGPT-4 na różne sposoby, jednym z nich było wydobycie informacji o innych sztucznych inteligencjach. Wyszło bardzo wesoło, można podładować swoje akumulatory 😉

Tajemnica Nabu – Gra audio

Tajemnica Nabu – Gra audio

Zapraszam do posmakowania innej formy gier na komputerze – do zatopienia się w świat dźwięku. Gra audio to taka forma zabawy,  gdzie zamiast wpatrywania się w ekran słuchasz i budujesz scenę w wyobraźni.

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Temat dotyczy poprawy sklepu internetowego, jak więc możesz się domyślać chodzi o zwiększenie sprzedaży. Pytanie, które się za tym czai to – czy tylko reklama jest ważna? A może są czynniki w samej budowie sklepu internetowego, które hamują sprzedaż lub odstraszają klientów?

Prawidłowa postawa przy komputerze

Prawidłowa postawa przy komputerze

Przy biurku siedzę już całkiem długo, w tym roku bliżej mi będzie do pięćdziesiątki niż czterdziestki, a że jestem ciekawskie jajo, więc coś tam już zdążyłem przetestować w tym temacie. Może komuś się przyda, choćby aby przekonać się jakie są możliwości w tym temacie.

4 komentarze

 1. Tomasz Bartosiewicz

  W Bydgoszczy pewnie znajdzie się wiele drukarni, ale ja idąc drogą najmniejszego oporu -> w Galerii Pomorskiej w Fotojokerze. Zamówienie przez internet, a odbiór przy okazji zakupów 🙂

 2. KasiaB

  Gdzieś w Bydgoszczy dałeś do druku?

 3. Tomasz Bartosiewicz

  O tym samym pomyślałem i fotka poszła już do druku w formacie A4 🙂

 4. KasiaB

  Piękna zamiana dnia w noc, gratuluję pomysłu i wykonania! Troszkę ciemne ale rozumiem, że to zdjęcie przy świetle księżyca 😉 Zdjęcie zapewne pięknie by wyglądało na większym wydruku.

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *