Magia naturalnej ramki

21 stycznia 2016 | Na luzie, Po godzinach - Wszystkie wpisy | 0 komentarzy

catchyou

Niektóre zdjęcia, pomimo braków technicznych mają swój niesamowity urok. Poniższa fotka jest właśnie taka.

Zdjęcie zrobione zestawem Panasonic GM1 + tani chiński obiektyw od telewizji przemysłowej. Fotografia nie była retuszowana – te wszystkie niedociągnięcia to sprawka słabej jakości obiektywu. Jednak w przypadku tego rodzaju artystycznych zdjęć niedociągnięcia obiektywu stają się jego atutami.

Ale najważniejsze jest ujęcie, czyli kompozycja. Piękny kontrast bramki + symetria + zamrożenie dynamiki pędzącego małego człowieka.

Po godzinach

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Google Bard, Chat GPT-4 oraz zmyślone sztuczne inteligencje

Temat AI jest wszędzie, w mojej pracy także się pojawił. Testowałem ChatGPT-4 na różne sposoby, jednym z nich było wydobycie informacji o innych sztucznych inteligencjach. Wyszło bardzo wesoło, można podładować swoje akumulatory 😉

Tajemnica Nabu – Gra audio

Tajemnica Nabu – Gra audio

Zapraszam do posmakowania innej formy gier na komputerze – do zatopienia się w świat dźwięku. Gra audio to taka forma zabawy,  gdzie zamiast wpatrywania się w ekran słuchasz i budujesz scenę w wyobraźni.

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Co warto poprawić w sklepie internetowym?

Temat dotyczy poprawy sklepu internetowego, jak więc możesz się domyślać chodzi o zwiększenie sprzedaży. Pytanie, które się za tym czai to – czy tylko reklama jest ważna? A może są czynniki w samej budowie sklepu internetowego, które hamują sprzedaż lub odstraszają klientów?

Prawidłowa postawa przy komputerze

Prawidłowa postawa przy komputerze

Przy biurku siedzę już całkiem długo, w tym roku bliżej mi będzie do pięćdziesiątki niż czterdziestki, a że jestem ciekawskie jajo, więc coś tam już zdążyłem przetestować w tym temacie. Może komuś się przyda, choćby aby przekonać się jakie są możliwości w tym temacie.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *